Välkommen att kontakta oss!

SAB Eltekniks medarbetare har olika bakgrunder och specialiteter. Välkommen att kontakta oss!

Försäljning & Företagsledning

Försäljning Norr

Stefan Jonsson

070-668 99 53 stefan.jonsson@sabp.se

Försäljning Mitt

Joakim Ahlin

070-683 20 52 joakim.ahlin@sabp.se

Försäljning Syd

Mattias Åberg

070-683 20 37 mattias.aberg@sabp.se

Försäljning Syd

Mikael Borg

072-211 01 55 mikael.borg@sabp.se

Order & Inköp

inköp, order

Marie Andersson

0651-760 799 marie.andersson@sabp.se

Order

Charlotte Öberg Larsson

0651-586 610 charlotte.oberg-larsson@sabp.se

Lager & Service

Lager, Service

Joakim Westberg

0651-760 798 joakim.westberg@sabp.se

Lager, Service

Johan Mårtensson

0651-760 795 johan.martensson@sabp.se

Ekonomi

Ekonomi

Tobias Wilson

0651-760 793 tobias.wilson@sabp.se

Våra kontor finns i norr och söder. Kunderna är spridda över hela Sverige.

Huvudkontor

Honungsgatan 10, Varberg.

Vårt andra kontor

Plåtslagargatan 27, Ljusdal.

Har du funderingar eller frågor?

Vi är redo att hjälpa dig. Välkommen att ringa 0651-760 790 eller fyll i vårt kontaktformulär.

Den här webbplatsen använder cookies för förbättra din användarupplevelse, för säkerhetsrutiner och för statistik. Genom att fortsätta använda webbplatsen samtycker du till att cookies används. Mer information. Ok!