Välkommen att kontakta oss!

SAB Eltekniks medarbetare har olika bakgrunder och specialiteter. Välkommen att kontakta oss!

Försäljning & Företagsledning

Försäljning Norr

Stefan Jonsson

070-668 99 53 stefan.jonsson@sabp.se

Försäljning Mitt

Joakim Ahlin

070-683 20 52 joakim.ahlin@sabp.se

Försäljning Syd

Mattias Åberg

070-683 20 37 mattias.aberg@sabp.se

Försäljning Syd

Mikael Borg

072-211 01 55 mikael.borg@sabp.se

Order & Inköp

inköp, order

Marie Andersson

0340-20 33 09 marie.andersson@sabp.se

Lager & Service

Lager, Service

Joakim Westberg

0340-20 33 08 joakim.westberg@sabp.se

Lager

Charlotte Öberg Larsson

0340-20 33 20 charlotte.oberg-larsson@sabp.se

Lager

Ulf Löfström

0340-20 33 05 ulf.lofstrom@sabp.se

Ekonomi

Ekonomi

Tobias Wilson

0340-20 33 03 tobias.wilson@sabp.se

Vårt huvudkontor finns i Varberg. Kunderna är spridda över hela Sverige.

Huvudkontor

Honungsgatan 10, 432 95 Varberg

Har du funderingar eller frågor?

Vi är redo att hjälpa dig. Välkommen att ringa 0340-20 33 00 eller fyll i vårt kontaktformulär.